Konferencja dotnetConf

Dziś krótki post informacyjny o zbliżającej się wielkimi krokami konferencji. Już niebawem odbędzie się konferencja dotnetConf. Data wydarzenia to 25 i 26 kwietnia 2013 w następujących godzinach: Thursday, April 25, 2013 at 9:00 AM – Friday, April 26, 2013 at 6:00 PM. Niestety nie podano informacji jakiego czasu, ale zakładam, że Pacific Time, czyli UTC-8. Jeżeli ktoś wie o jakiej strefie czasowej mowa to proszę o info w komentarzach, z góry dzięki. Poniżej garstka informacji o samym wydarzeniu.

Konferencja dotnetConf to wirtualna i darmowa propozycja dla wszystkich zainteresowanych platformą .NET w kontekście rozwiązań mobilnych, desktopowych, webowych i nie tylko. Prezentacje będą wygłaszane przez osoby z wieloletnim stażem, w większości są to MVP z różnych dziedzin. Lista prelegentów jest dostępna tutaj. Wystąpienia są dość zróżnicowane pod kątem tematyki i poziomu trudności więc coś dla siebie powinni znaleźć zarówno początkujący jak i zaawansowani developerzy. Szerzej o tym, co będzie poruszane podczas konferencji pisał Paweł Sawicz na CodeGuru, natomiast z oficjalną agendą można się zapoznać tutaj.

Bardzo wszystkich zachęcam do wzięcia udziału, ponieważ tematyka wydaje się ciekawa, a co najważniejsze całość jest darmowa i dostępna online! Jedynym minusem mogą być godziny prezentacji, jednak uważam, że mimo tej niedogodności wydarzenie powinno się znaleźć w Waszych kalendarzach :).

 

EDIT:

Jak napisał Michał Chamów w jednym z komentarzy:

Wydarzenie będzie się odbywało zgodnie z naszym czasem w godzinach:
Czw 25.04.2013 – 18:00
Sb 27.04.2013 – 03:00

6 comments on “Konferencja dotnetConf
  1. Pingback: dotnetomaniak.pl

    • Biorąc pod uwagę, że nagrania ze wcześniejszych konferencji tj. aspnetConf i mvcnetConf można znaleźć na channel9 niewykluczone, że z tej też się pojawią. Jednak oficjalnej informacji na ten temat nie ma.

  2. Pingback: Podsumowanie konferencji dotnetConf - Tymoteusz Kęstowicz

  3. Pingback: Prywatny i darmowy hosting dla TFS i Git - Tymoteusz Kęstowicz

Say something

Your email address will not be published. Required fields are marked with a grey bar.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code class="" title="" data-url=""> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> <pre class="" title="" data-url=""> <span class="" title="" data-url="">